KONST / Litografier / Litografi 13249316
nr 1324 9316
Don Eddy
(f. 1944), USA
Litografi, "BMW". Signerad, numrerad 87/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:47:11
300 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)